ERZ-V14D241CS
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ERZ-V14D241CS
ERZ-V14D241CS
型号
ERZ-V14D241CS
描述
VARISTOR 240V 6KA DISC 14MM
数据表
ERZ-V14D241CS.pdf
交付服务
ERZ-V14D241CS
内容 *
    ERZ-V14D241CS 规格
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy84J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 14mm
    Current - Surge6 kA
    Maximum AC Volts150 V
    Maximum DC Volts200 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)264 V
    Varistor Voltage (Min)216 V
    Varistor Voltage (Typ)240 V
    Capacitance @ Frequency700 pF @ 1 kHz