ERZ-V10V621CS
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ERZ-V10V621CS
ERZ-V10V621CS
型号
ERZ-V10V621CS
描述
VARISTOR 620V 3.5KA DISC 10MM
数据表
ERZ-V10V621CS.pdf
交付服务
ERZ-V10V621CS
内容 *
    ERZ-V10V621CS 规格
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy92J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 10mm
    Current - Surge3.5 kA
    Maximum AC Volts385 V
    Maximum DC Volts505 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)682 V
    Varistor Voltage (Min)558 V
    Varistor Voltage (Typ)620 V
    Capacitance @ Frequency190 pF @ 1 kHz