ERZ-V10V330CS
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ERZ-V10V330CS
ERZ-V10V330CS
型号
ERZ-V10V330CS
描述
VARISTOR 33V 1KA DISC 10MM
数据表
ERZ-V10V330CS.pdf
交付服务
ERZ-V10V330CS
内容 *
    ERZ-V10V330CS 规格
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy4.8J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 10mm
    Current - Surge1 kA
    Maximum AC Volts20 V
    Maximum DC Volts26 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)36 V
    Varistor Voltage (Min)30 V
    Varistor Voltage (Typ)33 V
    Capacitance @ Frequency6300 pF @ 1 kHz