ERZ-V10D821
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ERZ-V10D821
ERZ-V10D821
型号
ERZ-V10D821
描述
VARISTOR 820V 3.5KA DISC 10MM
数据表
ERZ-V10D821.pdf
交付服务
ERZ-V10D821
内容 *
    ERZ-V10D821 规格
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy110J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 12.50mm
    Current - Surge3.5 kA
    Maximum AC Volts510 V
    Maximum DC Volts670 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)902 V
    Varistor Voltage (Min)738 V
    Varistor Voltage (Typ)820 V
    Capacitance @ Frequency140 pF @ 1 kHz