ERZ-V10D751CS
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ERZ-V10D751CS
ERZ-V10D751CS
型号
ERZ-V10D751CS
描述
VARISTOR 750V 3.5KA DISC 10MM
数据表
ERZ-V10D751CS.pdf
交付服务
ERZ-V10D751CS
内容 *
    ERZ-V10D751CS 规格
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy100J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 10mm
    Current - Surge3.5 kA
    Maximum AC Volts460 V
    Maximum DC Volts615 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)825 V
    Varistor Voltage (Min)675 V
    Varistor Voltage (Typ)750 V
    Capacitance @ Frequency160 pF @ 1 kHz