ERZ-V10D560CS
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ERZ-V10D560CS
ERZ-V10D560CS
型号
ERZ-V10D560CS
描述
VARISTOR 56V 1KA DISC 10MM
数据表
ERZ-V10D560CS.pdf
交付服务
ERZ-V10D560CS
内容 *
    ERZ-V10D560CS 规格
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy8.1J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 10mm
    Current - Surge1 kA
    Maximum AC Volts35 V
    Maximum DC Volts45 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)62 V
    Varistor Voltage (Min)50 V
    Varistor Voltage (Typ)56 V
    Capacitance @ Frequency3750 pF @ 1 kHz