ERZ-V10D331CS
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ERZ-V10D331CS
ERZ-V10D331CS
型号
ERZ-V10D331CS
描述
VARISTOR 330V 3.5KA DISC 10MM
数据表
ERZ-V10D331CS.pdf
交付服务
ERZ-V10D331CS
内容 *
    ERZ-V10D331CS 规格
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy58J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 10mm
    Current - Surge3.5 kA
    Maximum AC Volts210 V
    Maximum DC Volts270 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)363 V
    Varistor Voltage (Min)297 V
    Varistor Voltage (Typ)330 V
    Capacitance @ Frequency300 pF @ 1 kHz