ERZ-V10D112
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ERZ-V10D112
ERZ-V10D112
型号
ERZ-V10D112
描述
VARISTOR 1.1KV 3.5KA DISC 10MM
数据表
ERZ-V10D112.pdf
交付服务
ERZ-V10D112
内容 *
    ERZ-V10D112 规格
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy155J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 12.50mm
    Current - Surge3.5 kA
    Maximum AC Volts680 V
    Maximum DC Volts895 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)1.21 kV
    Varistor Voltage (Min)990 V
    Varistor Voltage (Typ)1.1 kV
    Capacitance @ Frequency110 pF @ 1 kHz