ERZ-V10D101CS
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ERZ-V10D101CS
ERZ-V10D101CS
型号
ERZ-V10D101CS
品牌
Panasonic Electronic Components
描述
VARISTOR 100V 3.5KA DISC 10MM
数据表
ERZ-V10D101CS.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
ERZ-V10D101CS
内容 *
    ERZ-V10D101CS 规格
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy17J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 10mm
    Current - Surge3.5 kA
    Maximum AC Volts60 V
    Maximum DC Volts85 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)110 V
    Varistor Voltage (Min)90 V
    Varistor Voltage (Typ)100 V
    Capacitance @ Frequency1700 pF @ 1 kHz