ERZ-V09V241CS
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ERZ-V09V241CS
ERZ-V09V241CS
型号
ERZ-V09V241CS
描述
VARISTOR 240V 3.5KA DISC 10MM
数据表
ERZ-V09V241CS.pdf
交付服务
ERZ-V09V241CS
内容 *
    ERZ-V09V241CS 规格
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy42J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 10mm
    Current - Surge3.5 kA
    Maximum AC Volts150 V
    Maximum DC Volts200 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)264 V
    Varistor Voltage (Min)216 V
    Varistor Voltage (Typ)240 V
    Capacitance @ Frequency380 pF @ 1 kHz