ERZ-V09V220CS
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ERZ-V09V220CS
ERZ-V09V220CS
型号
ERZ-V09V220CS
品牌
Panasonic Electronic Components
描述
VARISTOR 22V 1KA DISC 10MM
数据表
ERZ-V09V220CS.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
ERZ-V09V220CS
内容 *
    ERZ-V09V220CS 规格
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy3.2J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 10mm
    Current - Surge1 kA
    Maximum AC Volts14 V
    Maximum DC Volts18 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)24 V
    Varistor Voltage (Min)20 V
    Varistor Voltage (Typ)22 V
    Capacitance @ Frequency11000 pF @ 1 kHz