ERZ-V09V151CS
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ERZ-V09V151CS
ERZ-V09V151CS
型号
ERZ-V09V151CS
描述
VARISTOR 150V 3.5KA DISC 10MM
数据表
ERZ-V09V151CS.pdf
交付服务
ERZ-V09V151CS
内容 *
    ERZ-V09V151CS 规格
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy25J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 10mm
    Current - Surge3.5 kA
    Maximum AC Volts95 V
    Maximum DC Volts125 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)165 V
    Varistor Voltage (Min)135 V
    Varistor Voltage (Typ)150 V
    Capacitance @ Frequency1100 pF @ 1 kHz