ERZ-V09D680
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ERZ-V09D680
ERZ-V09D680
型号
ERZ-V09D680
描述
VARISTOR 68V 1KA DISC 10MM
数据表
ERZ-V09D680.pdf
交付服务
ERZ-V09D680
内容 *
    ERZ-V09D680 规格
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy9.8J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 11.5mm
    Current - Surge1 kA
    Maximum AC Volts40 V
    Maximum DC Volts56 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)75 V
    Varistor Voltage (Min)61 V
    Varistor Voltage (Typ)68 V
    Capacitance @ Frequency2800 pF @ 1 kHz