ERZ-V09D390
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ERZ-V09D390
ERZ-V09D390
型号
ERZ-V09D390
描述
VARISTOR 39V 1KA DISC 10MM
数据表
ERZ-V09D390.pdf
交付服务
ERZ-V09D390
内容 *
    ERZ-V09D390 规格
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy5.6J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 11.5mm
    Current - Surge1 kA
    Maximum AC Volts25 V
    Maximum DC Volts31 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)43 V
    Varistor Voltage (Min)35 V
    Varistor Voltage (Typ)39 V
    Capacitance @ Frequency5200 pF @ 1 kHz