ERZ-V09D270
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ERZ-V09D270
ERZ-V09D270
型号
ERZ-V09D270
描述
VARISTOR 27V 1KA DISC 10MM
数据表
ERZ-V09D270.pdf
交付服务
ERZ-V09D270
内容 *
    ERZ-V09D270 规格
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy3.9J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 10mm
    Current - Surge1 kA
    Maximum AC Volts17 V
    Maximum DC Volts22 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)30 V
    Varistor Voltage (Min)24 V
    Varistor Voltage (Typ)27 V
    Capacitance @ Frequency8000 pF @ 1 kHz