ERZ-V09D180
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ERZ-V09D180
ERZ-V09D180
型号
ERZ-V09D180
描述
VARISTOR 18V 1KA DISC 10MM
数据表
ERZ-V09D180.pdf
交付服务
ERZ-V09D180
内容 *
    ERZ-V09D180 规格
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy2.6J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 10mm
    Current - Surge1 kA
    Maximum AC Volts11 V
    Maximum DC Volts14 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)20 V
    Varistor Voltage (Min)16 V
    Varistor Voltage (Typ)18 V
    Capacitance @ Frequency16000 pF @ 1 kHz