ERZ-V05V331CS
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ERZ-V05V331CS
ERZ-V05V331CS
型号
ERZ-V05V331CS
描述
VARISTOR 330V 800KA DISC 5MM
数据表
ERZ-V05V331CS.pdf
交付服务
ERZ-V05V331CS
内容 *
    ERZ-V05V331CS 规格
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy13J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 5mm
    Current - Surge800 A
    Maximum AC Volts210 V
    Maximum DC Volts270 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)363 V
    Varistor Voltage (Min)297 V
    Varistor Voltage (Typ)330 V
    Capacitance @ Frequency80 pF @ 1 MHz