ERZ-V05V270CS
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ERZ-V05V270CS
ERZ-V05V270CS
型号
ERZ-V05V270CS
品牌
Panasonic Electronic Components
描述
VARISTOR 22V 250A DISC 5MM
数据表
ERZ-V05V270CS.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
ERZ-V05V270CS
内容 *
    ERZ-V05V270CS 规格
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy0.9J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 5mm
    Current - Surge250 A
    Maximum AC Volts17 V
    Maximum DC Volts22 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)30 V
    Varistor Voltage (Min)24 V
    Varistor Voltage (Typ)27 V
    Capacitance @ Frequency1450 pF @ 1 kHz