ERZ-V05V121CS
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ERZ-V05V121CS
ERZ-V05V121CS
型号
ERZ-V05V121CS
描述
VARISTOR 68V 500A DISC 7MM
数据表
ERZ-V05V121CS.pdf
交付服务
ERZ-V05V121CS
内容 *
    ERZ-V05V121CS 规格
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy5J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 5mm
    Current - Surge800 A
    Maximum AC Volts75 V
    Maximum DC Volts100 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)132 V
    Varistor Voltage (Min)108 V
    Varistor Voltage (Typ)120 V
    Capacitance @ Frequency350 pF @ 1 kHz