ERZ-V05D391
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ERZ-V05D391
ERZ-V05D391
型号
ERZ-V05D391
描述
VARISTOR 390V 800A DISC 5MM
数据表
ERZ-V05D391.pdf
交付服务
ERZ-V05D391
内容 *
    ERZ-V05D391 规格
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy17J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 7mm
    Current - Surge800 A
    Maximum AC Volts250 V
    Maximum DC Volts320 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)429 V
    Varistor Voltage (Min)351 V
    Varistor Voltage (Typ)390 V
    Capacitance @ Frequency80 pF @ 1 MHz