ERZ-V05D390CS
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ERZ-V05D390CS
ERZ-V05D390CS
型号
ERZ-V05D390CS
描述
VARISTOR 39V 250A DISC 5MM
数据表
ERZ-V05D390CS.pdf
交付服务
ERZ-V05D390CS
内容 *
    ERZ-V05D390CS 规格
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy1.2J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 5mm
    Current - Surge250 A
    Maximum AC Volts25 V
    Maximum DC Volts31 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)43 V
    Varistor Voltage (Min)35 V
    Varistor Voltage (Typ)39 V
    Capacitance @ Frequency700 pF @ 1 kHz