ERZ-E11F681
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ERZ-E11F681
ERZ-E11F681
型号
ERZ-E11F681
描述
VARISTOR 680V 5KA DISC 14MM
数据表
ERZ-E11F681.pdf
交付服务
ERZ-E11F681
内容 *
    ERZ-E11F681 规格
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy190J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 14mm
    Current - Surge5 kA
    Maximum AC Volts420 V
    Maximum DC Volts560 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)748 V
    Varistor Voltage (Min)612 V
    Varistor Voltage (Typ)680 V
    Capacitance @ Frequency290 pF @ 1 kHz