ERZ-E11F102
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ERZ-E11F102
ERZ-E11F102
型号
ERZ-E11F102
描述
VARISTOR 1KV 5KA DISC 14MM
数据表
ERZ-E11F102.pdf
交付服务
ERZ-E11F102
内容 *
    ERZ-E11F102 规格
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy280J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 14mm
    Current - Surge5 kA
    Maximum AC Volts625 V
    Maximum DC Volts825 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)1.1 kV
    Varistor Voltage (Min)900 V
    Varistor Voltage (Typ)1 kV
    Capacitance @ Frequency220 pF @ 1 kHz