ERZ-E11B431CS
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ERZ-E11B431CS
ERZ-E11B431CS
型号
ERZ-E11B431CS
描述
VARISTOR 430V 6KA DISC 13MM
数据表
ERZ-E11B431CS.pdf
交付服务
ERZ-E11B431CS
内容 *
    ERZ-E11B431CS 规格
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy155J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 13mm
    Current - Surge6 kA
    Maximum AC Volts275 V
    Maximum DC Volts350 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)473 V
    Varistor Voltage (Min)387 V
    Varistor Voltage (Typ)430 V
    Capacitance @ Frequency400 pF @ 1 kHz