ERZ-E11B201CS
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ERZ-E11B201CS
ERZ-E11B201CS
型号
ERZ-E11B201CS
描述
VARISTOR 200V 6KA DISC 13MM
数据表
ERZ-E11B201CS.pdf
交付服务
ERZ-E11B201CS
内容 *
    ERZ-E11B201CS 规格
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy70J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 13mm
    Current - Surge6 kA
    Maximum AC Volts130 V
    Maximum DC Volts170 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)225 V
    Varistor Voltage (Min)185 V
    Varistor Voltage (Typ)200 V
    Capacitance @ Frequency690 pF @ 1 kHz