ERZ-E11A911SC
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ERZ-E11A911SC
ERZ-E11A911SC
型号
ERZ-E11A911SC
描述
VARISTOR 910V 5KA DISC 14MM
数据表
ERZ-E11A911SC.pdf
交付服务
ERZ-E11A911SC
内容 *
    ERZ-E11A911SC 规格
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy255J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseRadial, Disc
    Current - Surge5 kA
    Maximum AC Volts550 V
    Maximum DC Volts745 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)1.001 kV
    Varistor Voltage (Min)819 V
    Varistor Voltage (Typ)910 V
    Capacitance @ Frequency240 pF @ 1 kHz