ERZ-E11A751CS
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ERZ-E11A751CS
ERZ-E11A751CS
型号
ERZ-E11A751CS
描述
VARISTOR 750V 5KA DISC 14MM
数据表
ERZ-E11A751CS.pdf
交付服务
ERZ-E11A751CS
内容 *
    ERZ-E11A751CS 规格
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy210J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 14mm
    Current - Surge5 kA
    Maximum AC Volts460 V
    Maximum DC Volts615 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)825 V
    Varistor Voltage (Min)675 V
    Varistor Voltage (Typ)750 V
    Capacitance @ Frequency280 pF @ 1 kHz