ERZ-E11A561SC
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ERZ-E11A561SC
ERZ-E11A561SC
型号
ERZ-E11A561SC
描述
VARISTOR 560V 6KA DISC 13MM
数据表
ERZ-E11A561SC.pdf
交付服务
ERZ-E11A561SC
内容 *
    ERZ-E11A561SC 规格
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy190J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseRadial, Disc
    Current - Surge6 kA
    Maximum AC Volts350 V
    Maximum DC Volts450 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)616 V
    Varistor Voltage (Min)504 V
    Varistor Voltage (Typ)560 V
    Capacitance @ Frequency310 pF @ 1 kHz