ERZ-E11A391SC
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ERZ-E11A391SC
ERZ-E11A391SC
型号
ERZ-E11A391SC
描述
VARISTOR 390V 6KA DISC 13MM
数据表
ERZ-E11A391SC.pdf
交付服务
ERZ-E11A391SC
内容 *
    ERZ-E11A391SC 规格
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy140J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseRadial, Disc
    Current - Surge6 kA
    Maximum AC Volts250 V
    Maximum DC Volts320 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)429 V
    Varistor Voltage (Min)351 V
    Varistor Voltage (Typ)390 V
    Capacitance @ Frequency450 pF @ 1 kHz