ERZ-E11A331SC
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ERZ-E11A331SC
ERZ-E11A331SC
型号
ERZ-E11A331SC
描述
VARISTOR 330V 6KA DISC 13MM
数据表
ERZ-E11A331SC.pdf
交付服务
ERZ-E11A331SC
内容 *
    ERZ-E11A331SC 规格
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy115J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseRadial, Disc
    Current - Surge6 kA
    Maximum AC Volts210 V
    Maximum DC Volts270 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)363 V
    Varistor Voltage (Min)297 V
    Varistor Voltage (Typ)330 V
    Capacitance @ Frequency520 pF @ 1 kHz