ERZ-E11A221SC
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ERZ-E11A221SC
ERZ-E11A221SC
型号
ERZ-E11A221SC
描述
VARISTOR 220V 6KA DISC 13MM
数据表
ERZ-E11A221SC.pdf
交付服务
ERZ-E11A221SC
内容 *
    ERZ-E11A221SC 规格
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy78J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseRadial, Disc
    Current - Surge6 kA
    Maximum AC Volts140 V
    Maximum DC Volts180 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)242 V
    Varistor Voltage (Min)198 V
    Varistor Voltage (Typ)220 V
    Capacitance @ Frequency660 pF @ 1 kHz