ERZ-E10E821
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ERZ-E10E821
ERZ-E10E821
型号
ERZ-E10E821
描述
VARISTOR 820V 4.5KA DISC 12.50MM
数据表
ERZ-E10E821.pdf
交付服务
ERZ-E10E821
内容 *
    ERZ-E10E821 规格
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy154J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 12.50mm
    Current - Surge4.5 kA
    Maximum AC Volts510 V
    Maximum DC Volts670 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)902 V
    Varistor Voltage (Min)738 V
    Varistor Voltage (Typ)820 V
    Capacitance @ Frequency230 pF @ 1 kHz