ERZ-E10B561CS
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ERZ-E10B561CS
ERZ-E10B561CS
型号
ERZ-E10B561CS
描述
VARISTOR 560V 4.5KA DISC 11.5MM
数据表
ERZ-E10B561CS.pdf
交付服务
ERZ-E10B561CS
内容 *
    ERZ-E10B561CS 规格
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy120J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 11.5mm
    Current - Surge4.5 kA
    Maximum AC Volts350 V
    Maximum DC Volts450 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)616 V
    Varistor Voltage (Min)504 V
    Varistor Voltage (Typ)560 V
    Capacitance @ Frequency290 pF @ 1 kHz