ERZ-E10A911CS
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ERZ-E10A911CS
ERZ-E10A911CS
型号
ERZ-E10A911CS
描述
VARISTOR 910V 4.5KA DISC 12.50MM
数据表
ERZ-E10A911CS.pdf
交付服务
ERZ-E10A911CS
内容 *
    ERZ-E10A911CS 规格
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy168J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 12.50mm
    Current - Surge4.5 kA
    Maximum AC Volts550 V
    Maximum DC Volts745 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)1.001 kV
    Varistor Voltage (Min)819 V
    Varistor Voltage (Typ)910 V
    Capacitance @ Frequency220 pF @ 1 kHz