ERZ-E10A511CS
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ERZ-E10A511CS
ERZ-E10A511CS
型号
ERZ-E10A511CS
品牌
Panasonic Electronic Components
描述
VARISTOR 510V 4.5KA DISC 11.5MM
数据表
ERZ-E10A511CS.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
ERZ-E10A511CS
内容 *
    ERZ-E10A511CS 规格
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy117J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 11.5mm
    Current - Surge4.5 kA
    Maximum AC Volts320 V
    Maximum DC Volts410 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)561 V
    Varistor Voltage (Min)459 V
    Varistor Voltage (Typ)510 V
    Capacitance @ Frequency300 pF @ 1 kHz