ERZ-E08B511CS
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ERZ-E08B511CS
ERZ-E08B511CS
型号
ERZ-E08B511CS
描述
VARISTOR 510V 3.5KA DISC 10.5MM
数据表
ERZ-E08B511CS.pdf
交付服务
ERZ-E08B511CS
内容 *
    ERZ-E08B511CS 规格
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy92J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 10.5mm
    Current - Surge3.5 kA
    Maximum AC Volts320 V
    Maximum DC Volts410 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)561 V
    Varistor Voltage (Min)459 V
    Varistor Voltage (Typ)510 V
    Capacitance @ Frequency150 pF @ 1 kHz