ERZ-E08A621CS
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ERZ-E08A621CS
ERZ-E08A621CS
型号
ERZ-E08A621CS
描述
VARISTOR 620V 3.5KA DISC 11.5MM
数据表
ERZ-E08A621CS.pdf
交付服务
ERZ-E08A621CS
内容 *
    ERZ-E08A621CS 规格
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy92J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 11.5mm
    Current - Surge3.5 kA
    Maximum AC Volts385 V
    Maximum DC Volts505 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)682 V
    Varistor Voltage (Min)558 V
    Varistor Voltage (Typ)620 V
    Capacitance @ Frequency140 pF @ 1 kHz