ERZ-E07F471
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ERZ-E07F471
ERZ-E07F471
型号
ERZ-E07F471
描述
VARISTOR 470V 2.5KA DISC 9MM
数据表
ERZ-E07F471.pdf
交付服务
ERZ-E07F471
内容 *
    ERZ-E07F471 规格
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy65J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 9mm
    Current - Surge2.5 kA
    Maximum AC Volts300 V
    Maximum DC Volts385 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)517 V
    Varistor Voltage (Min)423 V
    Varistor Voltage (Typ)470 V
    Capacitance @ Frequency170 pF @ 1 kHz