ERZ-E07E431
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ERZ-E07E431
ERZ-E07E431
型号
ERZ-E07E431
描述
VARISTOR 430V 2.5KA DISC 9MM
数据表
ERZ-E07E431.pdf
交付服务
ERZ-E07E431
内容 *
    ERZ-E07E431 规格
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy60J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 9mm
    Current - Surge2.5 kA
    Maximum AC Volts275 V
    Maximum DC Volts350 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)473 V
    Varistor Voltage (Min)387 V
    Varistor Voltage (Typ)430 V
    Capacitance @ Frequency210 pF @ 1 kHz