ERZ-E07B271CS
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ERZ-E07B271CS
ERZ-E07B271CS
型号
ERZ-E07B271CS
描述
VARISTOR 270V 2.5KA DISC 9MM
数据表
ERZ-E07B271CS.pdf
交付服务
ERZ-E07B271CS
内容 *
    ERZ-E07B271CS 规格
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy39J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 9mm
    Current - Surge2.5 kA
    Maximum AC Volts175 V
    Maximum DC Volts225 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)303 V
    Varistor Voltage (Min)247 V
    Varistor Voltage (Typ)270 V
    Capacitance @ Frequency310 pF @ 1 kHz