ERZ-E07B221CS
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ERZ-E07B221CS
ERZ-E07B221CS
型号
ERZ-E07B221CS
描述
VARISTOR 220V 2.5KA DISC 9MM
数据表
ERZ-E07B221CS.pdf
交付服务
ERZ-E07B221CS
内容 *
    ERZ-E07B221CS 规格
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy30J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 9mm
    Current - Surge2.5 kA
    Maximum AC Volts140 V
    Maximum DC Volts180 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)242 V
    Varistor Voltage (Min)198 V
    Varistor Voltage (Typ)220 V
    Capacitance @ Frequency350 pF @ 1 kHz