ERZ-E07A201CS
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ERZ-E07A201CS
ERZ-E07A201CS
型号
ERZ-E07A201CS
品牌
Panasonic Electronic Components
描述
VARISTOR 200V 2.5KA DISC 9MM
数据表
ERZ-E07A201CS.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
ERZ-E07A201CS
内容 *
    ERZ-E07A201CS 规格
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy26J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 9mm
    Current - Surge2.5 kA
    Maximum AC Volts130 V
    Maximum DC Volts170 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)225 V
    Varistor Voltage (Min)185 V
    Varistor Voltage (Typ)200 V
    Capacitance @ Frequency360 pF @ 1 kHz