DV40K3225R2
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
DV40K3225R2
DV40K3225R2
型号
DV40K3225R2
品牌
Bourns Inc.
描述
DV SERIES 40V 3225 PKG SMD VARIS
数据表
DV40K3225R2.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
DV40K3225R2
内容 *
    DV40K3225R2 规格
    SeriesDV
    RoHSRoHS
    Energy2.2J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount, MLCV
    Package / Case3225 (8063 Metric)
    Current - Surge100 A
    Maximum AC Volts40 V
    Maximum DC Volts56 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)74.8 V
    Varistor Voltage (Min)61.2 V
    Varistor Voltage (Typ)68 V
    Capacitance @ Frequency700 pF @ 1 kHz