DV17K3225R2
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
DV17K3225R2
DV17K3225R2
型号
DV17K3225R2
描述
DV SERIES 17V 3225 PKG SMD VARIS
数据表
DV17K3225R2.pdf
交付服务
DV17K3225R2
内容 *
    DV17K3225R2 规格
    SeriesDV
    RoHSRoHS
    Energy0.9J
    Mounting TypeSurface Mount, MLCV
    Package / Case3225 (8063 Metric)
    Current - Surge100 A
    Maximum AC Volts17 V
    Maximum DC Volts22 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)29.7 V
    Varistor Voltage (Min)24.3 V
    Varistor Voltage (Typ)27 V
    Capacitance @ Frequency1750 pF @ 1 kHz