DV175K3225R2
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
DV175K3225R2
DV175K3225R2
型号
DV175K3225R2
描述
DV SERIES 175V 3225 PKG SMD VARI
数据表
DV175K3225R2.pdf
交付服务
DV175K3225R2
内容 *
    DV175K3225R2 规格
    SeriesDV
    RoHSRoHS
    Energy9.5J
    Mounting TypeSurface Mount, MLCV
    Package / Case3225 (8063 Metric)
    Current - Surge400 A
    Maximum AC Volts175 V
    Maximum DC Volts225 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)297 V
    Varistor Voltage (Min)243 V
    Varistor Voltage (Typ)270 V
    Capacitance @ Frequency130 pF @ 1 kHz