DV140K4032R2
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
DV140K4032R2
DV140K4032R2
型号
DV140K4032R2
描述
DV SERIES 140V 4032 PKG SMD VARI
数据表
DV140K4032R2.pdf
交付服务
DV140K4032R2
内容 *
    DV140K4032R2 规格
    SeriesDV
    RoHSRoHS
    Energy18J
    Mounting TypeSurface Mount, MLCV
    Package / Case4032 (10080 Metric)
    Current - Surge1.2 kA
    Maximum AC Volts140 V
    Maximum DC Volts180 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)242 V
    Varistor Voltage (Min)198 V
    Varistor Voltage (Typ)220 V
    Capacitance @ Frequency240 pF @ 1 kHz