DV140K3225R2
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
DV140K3225R2
DV140K3225R2
型号
DV140K3225R2
描述
DV SERIES 140V 3225 PKG SMD VARI
数据表
DV140K3225R2.pdf
交付服务
DV140K3225R2
内容 *
    DV140K3225R2 规格
    SeriesDV
    RoHSRoHS
    Energy7.5J
    Mounting TypeSurface Mount, MLCV
    Package / Case3225 (8063 Metric)
    Current - Surge400 A
    Maximum AC Volts140 V
    Maximum DC Volts180 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)242 V
    Varistor Voltage (Min)198 V
    Varistor Voltage (Typ)220 V
    Capacitance @ Frequency180 pF @ 1 kHz