DV11K3225R2
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
DV11K3225R2
DV11K3225R2
型号
DV11K3225R2
描述
DV SERIES 11V 3225 PKG SMD VARIS
数据表
DV11K3225R2.pdf
交付服务
DV11K3225R2
内容 *
    DV11K3225R2 规格
    SeriesDV
    RoHSRoHS
    Energy0.6J
    Mounting TypeSurface Mount, MLCV
    Package / Case3225 (8063 Metric)
    Current - Surge100 A
    Maximum AC Volts11 V
    Maximum DC Volts14 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)19.8 V
    Varistor Voltage (Min)16.2 V
    Varistor Voltage (Typ)18 V
    Capacitance @ Frequency2500 pF @ 1 kHz