DV115K4032R2
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
DV115K4032R2
DV115K4032R2
型号
DV115K4032R2
描述
DV SERIES 115V 4032 PKG SMD VARI
数据表
DV115K4032R2.pdf
交付服务
DV115K4032R2
内容 *
    DV115K4032R2 规格
    SeriesDV
    RoHSRoHS
    Energy13J
    Mounting TypeSurface Mount, MLCV
    Package / Case4032 (10080 Metric)
    Current - Surge1.2 kA
    Maximum AC Volts115 V
    Maximum DC Volts150 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)198 V
    Varistor Voltage (Min)162 V
    Varistor Voltage (Typ)180 V
    Capacitance @ Frequency270 pF @ 1 kHz