911KD14J
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
911KD14J
911KD14J
型号
911KD14J
品牌
Yageo
描述
MOV DISC 14MM,910V 6KA, BULK
数据表
911KD14J.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
911KD14J
内容 *
    911KD14J 规格
    Series14D
    RoHSRoHS
    Energy255J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 14mm
    Current - Surge6 kA
    Maximum AC Volts550 V
    Maximum DC Volts745 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)1.001 kV
    Varistor Voltage (Min)819 V
    Varistor Voltage (Typ)910 V
    Capacitance @ Frequency220 pF @ 1 kHz